UTA Arad - FCSB İstatistikleri ve Maç Analizi

UTA Arad - FCSB karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

UTA Arad iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.70 gol yiyor. FCSB ise deplasmanda maç başına 1.00 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.91 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 23 Ocak 2027 18:00
UTA AradGüç 80/100
VSStadionul Francisc von Neuman
FCSBGüç 44/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

UTA Arad - FCSB Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UTA AradGÜÇ PROFİLİFCSB
80
Genel Güç
44
90
Hücum
73
68
Savunma
35
75
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

UTA Arad - FCSB Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre UTA Arad için gol beklentisi 2.38,FCSB için 0.53 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.91 seviyesinde.

UTA Arad gol profili2.38
FCSB gol profili0.53
Toplam gol profili2.91
Güç farkı36

UTA Arad İç Saha İstatistikleri

UTA Arad · iç saha7G 3B 0M21-7 · 2.40 puan/maç
UTA Arad · genel9G 5B 6M29-24 · 1.60 puan/maç

FCSB Deplasman İstatistikleri

FCSB · deplasman4G 1B 5M10-19 · 1.30 puan/maç
FCSB · genel10G 4B 6M32-32 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

UTA Arad - FCSB Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

UTA Arad - FCSB Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

UTA Arad - FCSB Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2840 maç örneklem
4.5 ALT%7240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

UTA Arad - FCSB Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

UTA Arad - FCSB Form Durumu ve Maç Profili

UTA Arad, genel form profilinde maç başına 1.60 puan toplarken,FCSB maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri UTA Arad için 80/100, FCSB için 44/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+36 UTA AradSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.91Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.60 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.