Argeș Pitești - Oțelul Galați İstatistikleri ve Maç Analizi

Argeș Pitești - Oțelul Galați karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Argeș Pitești iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Oțelul Galați ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 2.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

Romania · Romanian Liga I · 16 Ocak 2027 18:00
Argeș PiteștiGüç 51/100
VSStadionul Orășenesc Mioveni
Oțelul GalațiGüç 28/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Argeș Pitești - Oțelul Galați Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Argeș PiteștiGÜÇ PROFİLİOțelul Galați
51
Genel Güç
28
81
Hücum
81
60
Savunma
30
55
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Argeș Pitești - Oțelul Galați Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Argeș Pitești için gol beklentisi 1.85,Oțelul Galați için 0.89 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

Argeș Pitești gol profili1.85
Oțelul Galați gol profili0.89
Toplam gol profili2.74
Güç farkı23

Argeș Pitești İç Saha İstatistikleri

Argeș Pitești · iç saha3G 4B 3M12-10 · 1.30 puan/maç
Argeș Pitești · genel5G 6B 9M22-25 · 1.05 puan/maç

Oțelul Galați Deplasman İstatistikleri

Oțelul Galați · deplasman1G 2B 7M12-23 · 0.50 puan/maç
Oțelul Galați · genel5G 5B 10M28-35 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Argeș Pitești - Oțelul Galați Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6540 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Argeș Pitești - Oțelul Galați Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Argeș Pitești - Oțelul Galați Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5040 maç örneklem
1.5 ALT%5040 maç örneklem
2.5 ÜST%3540 maç örneklem
2.5 ALT%6540 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%5040 maç örneklem
2-3 GOL%2540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Argeș Pitești - Oțelul Galați Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Argeș Pitești - Oțelul Galați Form Durumu ve Maç Profili

Argeș Pitești, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Oțelul Galați maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Argeș Pitești için 51/100, Oțelul Galați için 28/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 Argeș PiteștiSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.