Charlton Athletic - Wrexham İstatistikleri ve Maç Analizi

Charlton Athletic - Wrexham karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charlton Athletic iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Wrexham ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 1.78 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 24 Nisan 2027 14:00
Charlton AthleticGüç 54/100
VSThe Valley
WrexhamGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charlton Athletic - Wrexham Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Charlton AthleticGÜÇ PROFİLİWrexham
54
Genel Güç
32
77
Hücum
46
57
Savunma
52
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charlton Athletic - Wrexham Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charlton Athletic için gol beklentisi 1.40,Wrexham için 0.38 ve karşılaşmanın toplam gol profili1.78 seviyesinde.

Charlton Athletic gol profili1.40
Wrexham gol profili0.38
Toplam gol profili1.78
Güç farkı22

Charlton Athletic İç Saha İstatistikleri

Charlton Athletic · iç saha4G 3B 3M11-11 · 1.50 puan/maç
Charlton Athletic · genel5G 6B 9M16-32 · 1.05 puan/maç

Wrexham Deplasman İstatistikleri

Wrexham · deplasman1G 4B 5M3-13 · 0.70 puan/maç
Wrexham · genel5G 7B 8M22-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charlton Athletic - Wrexham Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charlton Athletic - Wrexham Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Charlton Athletic - Wrexham Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%5840 maç örneklem
1.5 ALT%4240 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%1540 maç örneklem
3.5 ALT%8540 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%1540 maç örneklem

Charlton Athletic - Wrexham Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charlton Athletic - Wrexham Form Durumu ve Maç Profili

Charlton Athletic, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Wrexham maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charlton Athletic için 54/100, Wrexham için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 Charlton AthleticSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili1.78Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.