Burnley - Southampton İstatistikleri ve Maç Analizi

Burnley - Southampton karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Burnley iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Southampton ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.49 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 24 Nisan 2027 14:00
BurnleyGüç 40/100
VSTurf Moor
SouthamptonGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Burnley - Southampton Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
BurnleyGÜÇ PROFİLİSouthampton
40
Genel Güç
62
81
Hücum
88
49
Savunma
63
40
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Burnley - Southampton Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Burnley için gol beklentisi 0.87,Southampton için 1.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.49 seviyesinde.

Burnley gol profili0.87
Southampton gol profili1.62
Toplam gol profili2.49
Güç farkı22

Burnley İç Saha İstatistikleri

Burnley · iç saha0G 8B 2M12-14 · 0.80 puan/maç
Burnley · genel1G 10B 9M24-35 · 0.65 puan/maç

Southampton Deplasman İstatistikleri

Southampton · deplasman5G 3B 2M14-9 · 1.80 puan/maç
Southampton · genel11G 7B 2M36-20 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Burnley - Southampton Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%7240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%2840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Burnley - Southampton Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%540 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%5240 maç örneklem
1X%4840 maç örneklem
X2%9540 maç örneklem

Burnley - Southampton Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Burnley - Southampton Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7240 maç örneklem
KG YOK%2840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Burnley - Southampton Form Durumu ve Maç Profili

Burnley, genel form profilinde maç başına 0.65 puan toplarken,Southampton maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Burnley için 40/100, Southampton için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+22 SouthamptonSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.49Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.65 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.