Derby County - West Ham United İstatistikleri ve Maç Analizi

Derby County - West Ham United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Derby County iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. West Ham United ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.66 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 10 Nisan 2027 14:00
Derby CountyGüç 51/100
VSPride Park Stadium
West Ham UnitedGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Derby County - West Ham United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Derby CountyGÜÇ PROFİLİWest Ham United
51
Genel Güç
57
73
Hücum
90
63
Savunma
54
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Derby County - West Ham United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Derby County için gol beklentisi 1.02,West Ham United için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.66 seviyesinde.

Derby County gol profili1.02
West Ham United gol profili1.64
Toplam gol profili2.66
Güç farkı6

Derby County İç Saha İstatistikleri

Derby County · iç saha4G 1B 5M10-9 · 1.30 puan/maç
Derby County · genel5G 3B 12M22-35 · 0.90 puan/maç

West Ham United Deplasman İstatistikleri

West Ham United · deplasman3G 5B 2M20-12 · 1.40 puan/maç
West Ham United · genel7G 6B 7M39-24 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Derby County - West Ham United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Derby County - West Ham United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Derby County - West Ham United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Derby County - West Ham United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Derby County - West Ham United Form Durumu ve Maç Profili

Derby County, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,West Ham United maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Derby County için 51/100, West Ham United için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 West Ham UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.66Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.