Wolverhampton Wanderers - Birmingham City İstatistikleri ve Maç Analizi

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Birmingham City ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.61 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 10 Nisan 2027 14:00
Wolverhampton WanderersGüç 65/100
VSMolineux Stadium
Birmingham CityGüç 64/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wolverhampton WanderersGÜÇ PROFİLİBirmingham City
65
Genel Güç
64
90
Hücum
88
63
Savunma
63
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wolverhampton Wanderers için gol beklentisi 1.41,Birmingham City için 1.20 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.61 seviyesinde.

Wolverhampton Wanderers gol profili1.41
Birmingham City gol profili1.20
Toplam gol profili2.61
Güç farkı1

Wolverhampton Wanderers İç Saha İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · iç saha5G 3B 2M17-9 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç

Birmingham City Deplasman İstatistikleri

Birmingham City · deplasman6G 1B 3M14-9 · 1.90 puan/maç
Birmingham City · genel12G 5B 3M35-19 · 2.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%1240 maç örneklem
3.5 ALT%8840 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%1240 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wolverhampton Wanderers - Birmingham City Form Durumu ve Maç Profili

Wolverhampton Wanderers, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Birmingham City maç başına 2.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wolverhampton Wanderers için 65/100, Birmingham City için 64/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.61Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 2.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.