Queens Park Rangers - Wrexham İstatistikleri ve Maç Analizi

Queens Park Rangers - Wrexham karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Queens Park Rangers iç sahada maç başına 2.20 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Wrexham ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.61 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 3 Nisan 2027 14:00
Queens Park RangersGüç 60/100
VSMATRADE Loftus Road
WrexhamGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Queens Park Rangers - Wrexham Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Queens Park RangersGÜÇ PROFİLİWrexham
60
Genel Güç
32
90
Hücum
46
46
Savunma
52
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Queens Park Rangers - Wrexham Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Queens Park Rangers için gol beklentisi 2.14,Wrexham için 0.48 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.61 seviyesinde.

Queens Park Rangers gol profili2.14
Wrexham gol profili0.48
Toplam gol profili2.61
Güç farkı28

Queens Park Rangers İç Saha İstatistikleri

Queens Park Rangers · iç saha5G 1B 4M22-15 · 1.60 puan/maç
Queens Park Rangers · genel7G 5B 8M31-32 · 1.30 puan/maç

Wrexham Deplasman İstatistikleri

Wrexham · deplasman1G 4B 5M3-13 · 0.70 puan/maç
Wrexham · genel5G 7B 8M22-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Queens Park Rangers - Wrexham Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Queens Park Rangers - Wrexham Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Queens Park Rangers - Wrexham Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Queens Park Rangers - Wrexham Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Queens Park Rangers - Wrexham Form Durumu ve Maç Profili

Queens Park Rangers, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Wrexham maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Queens Park Rangers için 60/100, Wrexham için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+28 Queens Park RangersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.61Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.