Blackburn Rovers - Southampton İstatistikleri ve Maç Analizi

Blackburn Rovers - Southampton karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Blackburn Rovers iç sahada maç başına 1.20 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Southampton ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.18 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 3 Nisan 2027 14:00
Blackburn RoversGüç 60/100
VSEwood Park
SouthamptonGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Blackburn Rovers - Southampton Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Blackburn RoversGÜÇ PROFİLİSouthampton
60
Genel Güç
62
81
Hücum
88
71
Savunma
63
60
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Blackburn Rovers - Southampton Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Blackburn Rovers için gol beklentisi 1.07,Southampton için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.18 seviyesinde.

Blackburn Rovers gol profili1.07
Southampton gol profili1.12
Toplam gol profili2.18
Güç farkı2

Blackburn Rovers İç Saha İstatistikleri

Blackburn Rovers · iç saha4G 4B 2M12-6 · 1.60 puan/maç
Blackburn Rovers · genel10G 4B 6M33-24 · 1.70 puan/maç

Southampton Deplasman İstatistikleri

Southampton · deplasman5G 3B 2M14-9 · 1.80 puan/maç
Southampton · genel11G 7B 2M36-20 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Blackburn Rovers - Southampton Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Blackburn Rovers - Southampton Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Blackburn Rovers - Southampton Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Blackburn Rovers - Southampton Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%1840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Blackburn Rovers - Southampton Form Durumu ve Maç Profili

Blackburn Rovers, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Southampton maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Blackburn Rovers için 60/100, Southampton için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 SouthamptonSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.18Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.