Wolverhampton Wanderers - Lincoln City İstatistikleri ve Maç Analizi

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Lincoln City ise deplasmanda maç başına 1.33 gol atıp 1.44 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.77 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 13 Mart 2027 15:00
Wolverhampton WanderersGüç 65/100
VSMolineux Stadium
Lincoln CityGüç 52/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wolverhampton WanderersGÜÇ PROFİLİLincoln City
65
Genel Güç
52
90
Hücum
86
63
Savunma
48
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wolverhampton Wanderers için gol beklentisi 1.73,Lincoln City için 1.04 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.77 seviyesinde.

Wolverhampton Wanderers gol profili1.73
Lincoln City gol profili1.04
Toplam gol profili2.77
Güç farkı13

Wolverhampton Wanderers İç Saha İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · iç saha5G 3B 2M17-9 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç

Lincoln City Deplasman İstatistikleri

Lincoln City · deplasman4G 1B 4M12-13 · 1.44 puan/maç
Lincoln City · genel6G 2B 8M23-31 · 1.25 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
KG VAR%5229 maçlık örneklem
2.5 ALT%5229 maçlık örneklem
KG YOK%4829 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1729 maçlık örneklem
4.5 ÜST%329 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2429 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4529 maç örneklem
X%2829 maç örneklem
2%2829 maç örneklem
1X%7229 maç örneklem
X2%5529 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7629 maç örneklem
1.5 ALT%2429 maç örneklem
2.5 ÜST%4829 maç örneklem
2.5 ALT%5229 maç örneklem
3.5 ÜST%1729 maç örneklem
3.5 ALT%8329 maç örneklem
4.5 ÜST%329 maç örneklem
4.5 ALT%9729 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2429 maç örneklem
2-3 GOL%5929 maç örneklem
4+ GOL%1729 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5229 maç örneklem
KG YOK%4829 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7929 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4829 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1729 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7229 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2429 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%729 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wolverhampton Wanderers - Lincoln City Form Durumu ve Maç Profili

Wolverhampton Wanderers, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Lincoln City maç başına 1.25 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wolverhampton Wanderers için 65/100, Lincoln City için 52/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.77Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.25Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.