Derby County - Charlton Athletic İstatistikleri ve Maç Analizi

Derby County - Charlton Athletic karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Derby County iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Charlton Athletic ise deplasmanda maç başına 0.60 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.09 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 6 Mart 2027 15:00
Derby CountyGüç 51/100
VSPride Park Stadium
Charlton AthleticGüç 28/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Derby County - Charlton Athletic Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Derby CountyGÜÇ PROFİLİCharlton Athletic
51
Genel Güç
28
73
Hücum
58
63
Savunma
32
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Derby County - Charlton Athletic Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Derby County için gol beklentisi 1.61,Charlton Athletic için 0.48 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.09 seviyesinde.

Derby County gol profili1.61
Charlton Athletic gol profili0.48
Toplam gol profili2.09
Güç farkı23

Derby County İç Saha İstatistikleri

Derby County · iç saha4G 1B 5M10-9 · 1.30 puan/maç
Derby County · genel5G 3B 12M22-35 · 0.90 puan/maç

Charlton Athletic Deplasman İstatistikleri

Charlton Athletic · deplasman1G 3B 6M6-20 · 0.60 puan/maç
Charlton Athletic · genel5G 6B 9M16-32 · 1.05 puan/maç
FEM MARKET LAB

Derby County - Charlton Athletic Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Derby County - Charlton Athletic Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Derby County - Charlton Athletic Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Derby County - Charlton Athletic Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Derby County - Charlton Athletic Form Durumu ve Maç Profili

Derby County, genel form profilinde maç başına 0.90 puan toplarken,Charlton Athletic maç başına 1.05 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Derby County için 51/100, Charlton Athletic için 28/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+23 Derby CountySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.90 / 1.05Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.