Millwall - Preston North End İstatistikleri ve Maç Analizi

Millwall - Preston North End karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Millwall iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Preston North End ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.19 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 27 Şubat 2027 15:00
MillwallGüç 63/100
VSThe Den
Preston North EndGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Millwall - Preston North End Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MillwallGÜÇ PROFİLİPreston North End
63
Genel Güç
30
90
Hücum
81
60
Savunma
30
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Millwall - Preston North End Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Millwall için gol beklentisi 2.40,Preston North End için 0.79 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.19 seviyesinde.

Millwall gol profili2.40
Preston North End gol profili0.79
Toplam gol profili3.19
Güç farkı33

Millwall İç Saha İstatistikleri

Millwall · iç saha5G 2B 3M18-10 · 1.70 puan/maç
Millwall · genel7G 5B 8M26-22 · 1.30 puan/maç

Preston North End Deplasman İstatistikleri

Preston North End · deplasman2G 1B 7M12-25 · 0.70 puan/maç
Preston North End · genel3G 2B 15M20-45 · 0.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Millwall - Preston North End Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3240 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Millwall - Preston North End Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Millwall - Preston North End Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%6840 maç örneklem
2.5 ALT%3240 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Millwall - Preston North End Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Millwall - Preston North End Form Durumu ve Maç Profili

Millwall, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Preston North End maç başına 0.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Millwall için 63/100, Preston North End için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 MillwallSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.19Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 0.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.