Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough İstatistikleri ve Maç Analizi

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Middlesbrough ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.82 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 27 Şubat 2027 15:00
Wolverhampton WanderersGüç 65/100
VSMolineux Stadium
MiddlesbroughGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wolverhampton WanderersGÜÇ PROFİLİMiddlesbrough
65
Genel Güç
50
90
Hücum
90
63
Savunma
52
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wolverhampton Wanderers için gol beklentisi 1.70,Middlesbrough için 1.12 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.82 seviyesinde.

Wolverhampton Wanderers gol profili1.70
Middlesbrough gol profili1.12
Toplam gol profili2.82
Güç farkı15

Wolverhampton Wanderers İç Saha İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · iç saha5G 3B 2M17-9 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç

Middlesbrough Deplasman İstatistikleri

Middlesbrough · deplasman3G 3B 4M15-13 · 1.20 puan/maç
Middlesbrough · genel8G 8B 4M33-24 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%4540 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough Form Durumu ve Maç Profili

Wolverhampton Wanderers, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Middlesbrough maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wolverhampton Wanderers için 65/100, Middlesbrough için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.82Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.