Preston North End - Queens Park Rangers İstatistikleri ve Maç Analizi

Preston North End - Queens Park Rangers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Preston North End iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Queens Park Rangers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.55 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 20 Şubat 2027 15:00
Preston North EndGüç 33/100
VSDeepdale
Queens Park RangersGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Preston North End - Queens Park Rangers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Preston North EndGÜÇ PROFİLİQueens Park Rangers
33
Genel Güç
39
73
Hücum
69
35
Savunma
40
50
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Preston North End - Queens Park Rangers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Preston North End için gol beklentisi 1.21,Queens Park Rangers için 1.34 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.55 seviyesinde.

Preston North End gol profili1.21
Queens Park Rangers gol profili1.34
Toplam gol profili2.55
Güç farkı6

Preston North End İç Saha İstatistikleri

Preston North End · iç saha2G 1B 7M10-19 · 0.70 puan/maç
Preston North End · genel3G 2B 15M20-45 · 0.55 puan/maç

Queens Park Rangers Deplasman İstatistikleri

Queens Park Rangers · deplasman2G 4B 4M9-17 · 1.00 puan/maç
Queens Park Rangers · genel7G 5B 8M31-32 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Preston North End - Queens Park Rangers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Preston North End - Queens Park Rangers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6540 maç örneklem

Preston North End - Queens Park Rangers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%4240 maç örneklem
3.5 ALT%5840 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%4040 maç örneklem
4+ GOL%4240 maç örneklem

Preston North End - Queens Park Rangers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Preston North End - Queens Park Rangers Form Durumu ve Maç Profili

Preston North End, genel form profilinde maç başına 0.55 puan toplarken,Queens Park Rangers maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Preston North End için 33/100, Queens Park Rangers için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 Queens Park RangersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.55Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.55 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.