Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers İstatistikleri ve Maç Analizi

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charlton Athletic iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Wolverhampton Wanderers ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.29 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 6 Şubat 2027 15:00
Charlton AthleticGüç 54/100
VSThe Valley
Wolverhampton WanderersGüç 61/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Charlton AthleticGÜÇ PROFİLİWolverhampton Wanderers
54
Genel Güç
61
77
Hücum
84
57
Savunma
60
60
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charlton Athletic için gol beklentisi 0.99,Wolverhampton Wanderers için 1.29 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.29 seviyesinde.

Charlton Athletic gol profili0.99
Wolverhampton Wanderers gol profili1.29
Toplam gol profili2.29
Güç farkı7

Charlton Athletic İç Saha İstatistikleri

Charlton Athletic · iç saha4G 3B 3M11-11 · 1.50 puan/maç
Charlton Athletic · genel5G 6B 9M16-32 · 1.05 puan/maç

Wolverhampton Wanderers Deplasman İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · deplasman5G 3B 2M13-10 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charlton Athletic - Wolverhampton Wanderers Form Durumu ve Maç Profili

Charlton Athletic, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Wolverhampton Wanderers maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charlton Athletic için 54/100, Wolverhampton Wanderers için 61/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+7 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.29Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.