Preston North End - West Ham United İstatistikleri ve Maç Analizi

Preston North End - West Ham United karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Preston North End iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. West Ham United ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.04 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 6 Şubat 2027 15:00
Preston North EndGüç 33/100
VSDeepdale
West Ham UnitedGüç 57/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Preston North End - West Ham United Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Preston North EndGÜÇ PROFİLİWest Ham United
33
Genel Güç
57
73
Hücum
90
35
Savunma
54
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Preston North End - West Ham United Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Preston North End için gol beklentisi 0.84,West Ham United için 2.20 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.04 seviyesinde.

Preston North End gol profili0.84
West Ham United gol profili2.20
Toplam gol profili3.04
Güç farkı24

Preston North End İç Saha İstatistikleri

Preston North End · iç saha2G 1B 7M10-19 · 0.70 puan/maç
Preston North End · genel3G 2B 15M20-45 · 0.55 puan/maç

West Ham United Deplasman İstatistikleri

West Ham United · deplasman3G 5B 2M20-12 · 1.40 puan/maç
West Ham United · genel7G 6B 7M39-24 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Preston North End - West Ham United Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Preston North End - West Ham United Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4540 maç örneklem
1X%5540 maç örneklem
X2%7040 maç örneklem

Preston North End - West Ham United Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%4540 maç örneklem
3.5 ALT%5540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%3240 maç örneklem
4+ GOL%4540 maç örneklem

Preston North End - West Ham United Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Preston North End - West Ham United Form Durumu ve Maç Profili

Preston North End, genel form profilinde maç başına 0.55 puan toplarken,West Ham United maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Preston North End için 33/100, West Ham United için 57/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 West Ham UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.04Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.55 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.