Birmingham City - Stoke City İstatistikleri ve Maç Analizi

Birmingham City - Stoke City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Birmingham City iç sahada maç başına 2.30 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Stoke City ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.66 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 6 Şubat 2027 15:00
Birmingham CityGüç 84/100
VSSt Andrew's @ Knighthead Park
Stoke CityGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Birmingham City - Stoke City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Birmingham CityGÜÇ PROFİLİStoke City
84
Genel Güç
46
90
Hücum
62
66
Savunma
52
80
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Birmingham City - Stoke City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Birmingham City için gol beklentisi 2.30,Stoke City için 0.36 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.66 seviyesinde.

Birmingham City gol profili2.30
Stoke City gol profili0.36
Toplam gol profili2.66
Güç farkı38

Birmingham City İç Saha İstatistikleri

Birmingham City · iç saha8G 2B 0M23-8 · 2.60 puan/maç
Birmingham City · genel12G 5B 3M35-19 · 2.05 puan/maç

Stoke City Deplasman İstatistikleri

Stoke City · deplasman4G 1B 5M7-13 · 1.30 puan/maç
Stoke City · genel7G 2B 11M22-30 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Birmingham City - Stoke City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Birmingham City - Stoke City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Birmingham City - Stoke City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%040 maç örneklem
4.5 ALT%10040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Birmingham City - Stoke City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Birmingham City - Stoke City Form Durumu ve Maç Profili

Birmingham City, genel form profilinde maç başına 2.05 puan toplarken,Stoke City maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Birmingham City için 84/100, Stoke City için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+38 Birmingham CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.66Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.05 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.