Bolton Wanderers - Derby County İstatistikleri ve Maç Analizi

Bolton Wanderers - Derby County karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Bolton Wanderers iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.60 gol yiyor. Derby County ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 2.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.30 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 30 Ocak 2027 15:00
Bolton WanderersGüç 52/100
VSToughsheet Community Stadium
Derby CountyGüç 41/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Bolton Wanderers - Derby County Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Bolton WanderersGÜÇ PROFİLİDerby County
52
Genel Güç
41
90
Hücum
88
43
Savunma
30
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Bolton Wanderers - Derby County Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Bolton Wanderers için gol beklentisi 1.94,Derby County için 1.37 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.30 seviyesinde.

Bolton Wanderers gol profili1.94
Derby County gol profili1.37
Toplam gol profili3.30
Güç farkı11

Bolton Wanderers İç Saha İstatistikleri

Bolton Wanderers · iç saha4G 2B 4M16-16 · 1.40 puan/maç
Bolton Wanderers · genel10G 3B 7M33-29 · 1.65 puan/maç

Derby County Deplasman İstatistikleri

Derby County · deplasman3G 2B 5M14-22 · 1.10 puan/maç
Derby County · genel5G 3B 12M22-35 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Bolton Wanderers - Derby County Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Bolton Wanderers - Derby County Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Bolton Wanderers - Derby County Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2840 maç örneklem
3.5 ALT%7240 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%2840 maç örneklem

Bolton Wanderers - Derby County Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Bolton Wanderers - Derby County Form Durumu ve Maç Profili

Bolton Wanderers, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Derby County maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Bolton Wanderers için 52/100, Derby County için 41/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+11 Bolton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.30Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.