Wolverhampton Wanderers - Wrexham İstatistikleri ve Maç Analizi

Wolverhampton Wanderers - Wrexham karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wolverhampton Wanderers iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Wrexham ise deplasmanda maç başına 0.30 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.08 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 30 Ocak 2027 15:00
Wolverhampton WanderersGüç 65/100
VSMolineux Stadium
WrexhamGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

41/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Wolverhampton WanderersGÜÇ PROFİLİWrexham
65
Genel Güç
32
90
Hücum
46
63
Savunma
52
65
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wolverhampton Wanderers için gol beklentisi 1.88,Wrexham için 0.20 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.08 seviyesinde.

Wolverhampton Wanderers gol profili1.88
Wrexham gol profili0.20
Toplam gol profili2.08
Güç farkı33

Wolverhampton Wanderers İç Saha İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · iç saha5G 3B 2M17-9 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç

Wrexham Deplasman İstatistikleri

Wrexham · deplasman1G 4B 5M3-13 · 0.70 puan/maç
Wrexham · genel5G 7B 8M22-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7040 maç örneklem
1.5 ALT%3040 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wolverhampton Wanderers - Wrexham Form Durumu ve Maç Profili

Wolverhampton Wanderers, genel form profilinde maç başına 1.85 puan toplarken,Wrexham maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wolverhampton Wanderers için 65/100, Wrexham için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+33 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.08Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.85 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.