West Ham United - Cardiff City İstatistikleri ve Maç Analizi

West Ham United - Cardiff City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

West Ham United iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Cardiff City ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.81 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 27 Ocak 2027 19:45
West Ham UnitedGüç 63/100
VSLondon Stadium
Cardiff CityGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

West Ham United - Cardiff City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
West Ham UnitedGÜÇ PROFİLİCardiff City
63
Genel Güç
46
90
Hücum
90
60
Savunma
32
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

West Ham United - Cardiff City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre West Ham United için gol beklentisi 2.23,Cardiff City için 1.57 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.81 seviyesinde.

West Ham United gol profili2.23
Cardiff City gol profili1.57
Toplam gol profili3.81
Güç farkı17

West Ham United İç Saha İstatistikleri

West Ham United · iç saha5G 1B 4M21-10 · 1.60 puan/maç
West Ham United · genel7G 6B 7M39-24 · 1.35 puan/maç

Cardiff City Deplasman İstatistikleri

Cardiff City · deplasman3G 1B 6M22-20 · 1.00 puan/maç
Cardiff City · genel10G 3B 7M46-34 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

West Ham United - Cardiff City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
KG VAR%5840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4040 maçlık örneklem
KG YOK%4240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

West Ham United - Cardiff City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%3240 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

West Ham United - Cardiff City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6040 maç örneklem
2.5 ALT%4040 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

West Ham United - Cardiff City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5840 maç örneklem
KG YOK%4240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

West Ham United - Cardiff City Form Durumu ve Maç Profili

West Ham United, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Cardiff City maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri West Ham United için 63/100, Cardiff City için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+17 West Ham UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.81Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.