Sheffield United - Preston North End İstatistikleri ve Maç Analizi

Sheffield United - Preston North End karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sheffield United iç sahada maç başına 1.40 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Preston North End ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 2.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.13 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 26 Ocak 2027 19:45
Sheffield UnitedGüç 46/100
VSBramall Lane
Preston North EndGüç 30/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sheffield United - Preston North End Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sheffield UnitedGÜÇ PROFİLİPreston North End
46
Genel Güç
30
88
Hücum
81
46
Savunma
30
55
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sheffield United - Preston North End Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sheffield United için gol beklentisi 1.98,Preston North End için 1.15 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.13 seviyesinde.

Sheffield United gol profili1.98
Preston North End gol profili1.15
Toplam gol profili3.13
Güç farkı16

Sheffield United İç Saha İstatistikleri

Sheffield United · iç saha3G 2B 5M14-15 · 1.10 puan/maç
Sheffield United · genel9G 3B 8M30-27 · 1.50 puan/maç

Preston North End Deplasman İstatistikleri

Preston North End · deplasman2G 1B 7M12-25 · 0.70 puan/maç
Preston North End · genel3G 2B 15M20-45 · 0.55 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sheffield United - Preston North End Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%7540 maçlık örneklem
KG VAR%7040 maçlık örneklem
2.5 ALT%2540 maçlık örneklem
KG YOK%3040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sheffield United - Preston North End Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Sheffield United - Preston North End Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%7540 maç örneklem
2.5 ALT%2540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Sheffield United - Preston North End Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7040 maç örneklem
KG YOK%3040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sheffield United - Preston North End Form Durumu ve Maç Profili

Sheffield United, genel form profilinde maç başına 1.50 puan toplarken,Preston North End maç başına 0.55 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sheffield United için 46/100, Preston North End için 30/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 Sheffield UnitedSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.13Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.50 / 0.55Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.