Charlton Athletic - Middlesbrough İstatistikleri ve Maç Analizi

Charlton Athletic - Middlesbrough karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Charlton Athletic iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Middlesbrough ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.52 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 23 Ocak 2027 15:00
Charlton AthleticGüç 54/100
VSThe Valley
MiddlesbroughGüç 50/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

35/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Charlton Athletic - Middlesbrough Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Charlton AthleticGÜÇ PROFİLİMiddlesbrough
54
Genel Güç
50
77
Hücum
90
57
Savunma
52
60
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Charlton Athletic - Middlesbrough Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Charlton Athletic için gol beklentisi 1.22,Middlesbrough için 1.31 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.52 seviyesinde.

Charlton Athletic gol profili1.22
Middlesbrough gol profili1.31
Toplam gol profili2.52
Güç farkı4

Charlton Athletic İç Saha İstatistikleri

Charlton Athletic · iç saha4G 3B 3M11-11 · 1.50 puan/maç
Charlton Athletic · genel5G 6B 9M16-32 · 1.05 puan/maç

Middlesbrough Deplasman İstatistikleri

Middlesbrough · deplasman3G 3B 4M15-13 · 1.20 puan/maç
Middlesbrough · genel8G 8B 4M33-24 · 1.60 puan/maç
FEM MARKET LAB

Charlton Athletic - Middlesbrough Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%6040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%4040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Charlton Athletic - Middlesbrough Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2540 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%4040 maç örneklem
1X%6040 maç örneklem
X2%7540 maç örneklem

Charlton Athletic - Middlesbrough Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6540 maç örneklem
1.5 ALT%3540 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%540 maç örneklem
4.5 ALT%9540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3540 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Charlton Athletic - Middlesbrough Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6040 maç örneklem
KG YOK%4040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Charlton Athletic - Middlesbrough Form Durumu ve Maç Profili

Charlton Athletic, genel form profilinde maç başına 1.05 puan toplarken,Middlesbrough maç başına 1.60 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Charlton Athletic için 54/100, Middlesbrough için 50/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+4 Charlton AthleticSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.52Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.05 / 1.60Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.