Preston North End - Stoke City İstatistikleri ve Maç Analizi

Preston North End - Stoke City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Preston North End iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 1.90 gol yiyor. Stoke City ise deplasmanda maç başına 0.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.27 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 23 Ocak 2027 15:00
Preston North EndGüç 33/100
VSDeepdale
Stoke CityGüç 46/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Preston North End - Stoke City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Preston North EndGÜÇ PROFİLİStoke City
33
Genel Güç
46
73
Hücum
62
35
Savunma
52
50
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Preston North End - Stoke City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Preston North End için gol beklentisi 0.98,Stoke City için 1.29 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.27 seviyesinde.

Preston North End gol profili0.98
Stoke City gol profili1.29
Toplam gol profili2.27
Güç farkı13

Preston North End İç Saha İstatistikleri

Preston North End · iç saha2G 1B 7M10-19 · 0.70 puan/maç
Preston North End · genel3G 2B 15M20-45 · 0.55 puan/maç

Stoke City Deplasman İstatistikleri

Stoke City · deplasman4G 1B 5M7-13 · 1.30 puan/maç
Stoke City · genel7G 2B 11M22-30 · 1.15 puan/maç
FEM MARKET LAB

Preston North End - Stoke City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Preston North End - Stoke City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4540 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5540 maç örneklem

Preston North End - Stoke City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Preston North End - Stoke City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Preston North End - Stoke City Form Durumu ve Maç Profili

Preston North End, genel form profilinde maç başına 0.55 puan toplarken,Stoke City maç başına 1.15 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Preston North End için 33/100, Stoke City için 46/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 Stoke CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.27Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.55 / 1.15Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.