Cardiff City - Wolverhampton Wanderers İstatistikleri ve Maç Analizi

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Cardiff City iç sahada maç başına 2.50 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Wolverhampton Wanderers ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.23 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 23 Ocak 2027 15:00
Cardiff CityGüç 80/100
VSCardiff City Stadium
Wolverhampton WanderersGüç 61/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Cardiff CityGÜÇ PROFİLİWolverhampton Wanderers
80
Genel Güç
61
90
Hücum
84
52
Savunma
60
80
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Cardiff City için gol beklentisi 2.12,Wolverhampton Wanderers için 1.11 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.23 seviyesinde.

Cardiff City gol profili2.12
Wolverhampton Wanderers gol profili1.11
Toplam gol profili3.23
Güç farkı19

Cardiff City İç Saha İstatistikleri

Cardiff City · iç saha8G 1B 1M25-13 · 2.50 puan/maç
Cardiff City · genel10G 3B 7M46-34 · 1.65 puan/maç

Wolverhampton Wanderers Deplasman İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · deplasman5G 3B 2M13-10 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%3540 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Cardiff City - Wolverhampton Wanderers Form Durumu ve Maç Profili

Cardiff City, genel form profilinde maç başına 1.65 puan toplarken,Wolverhampton Wanderers maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Cardiff City için 80/100, Wolverhampton Wanderers için 61/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+19 Cardiff CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.23Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.65 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.