West Ham United - Swansea City İstatistikleri ve Maç Analizi

West Ham United - Swansea City karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

West Ham United iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Swansea City ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.10 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.91 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 16 Ocak 2027 15:00
West Ham UnitedGüç 63/100
VSLondon Stadium
Swansea CityGüç 69/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

36/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

West Ham United - Swansea City Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
West Ham UnitedGÜÇ PROFİLİSwansea City
63
Genel Güç
69
90
Hücum
84
60
Savunma
57
65
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

West Ham United - Swansea City Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre West Ham United için gol beklentisi 1.66,Swansea City için 1.25 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.91 seviyesinde.

West Ham United gol profili1.66
Swansea City gol profili1.25
Toplam gol profili2.91
Güç farkı6

West Ham United İç Saha İstatistikleri

West Ham United · iç saha5G 1B 4M21-10 · 1.60 puan/maç
West Ham United · genel7G 6B 7M39-24 · 1.35 puan/maç

Swansea City Deplasman İstatistikleri

Swansea City · deplasman7G 2B 1M13-11 · 2.30 puan/maç
Swansea City · genel12G 4B 4M33-22 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

West Ham United - Swansea City Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

West Ham United - Swansea City Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

West Ham United - Swansea City Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8240 maç örneklem
1.5 ALT%1840 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1840 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

West Ham United - Swansea City Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

West Ham United - Swansea City Form Durumu ve Maç Profili

West Ham United, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Swansea City maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri West Ham United için 63/100, Swansea City için 69/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+6 Swansea CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.91Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.