Wrexham - Bolton Wanderers İstatistikleri ve Maç Analizi

Wrexham - Bolton Wanderers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wrexham iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Bolton Wanderers ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.32 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 1 Ocak 2027 15:00
WrexhamGüç 63/100
VSSToK Cae Ras
Bolton WanderersGüç 64/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

34/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wrexham - Bolton Wanderers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WrexhamGÜÇ PROFİLİBolton Wanderers
63
Genel Güç
64
90
Hücum
90
49
Savunma
52
65
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wrexham - Bolton Wanderers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wrexham için gol beklentisi 1.72,Bolton Wanderers için 1.60 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.32 seviyesinde.

Wrexham gol profili1.72
Bolton Wanderers gol profili1.60
Toplam gol profili3.32
Güç farkı1

Wrexham İç Saha İstatistikleri

Wrexham · iç saha5G 3B 2M20-14 · 1.80 puan/maç
Wrexham · genel5G 7B 8M22-30 · 1.10 puan/maç

Bolton Wanderers Deplasman İstatistikleri

Bolton Wanderers · deplasman6G 1B 3M17-13 · 1.90 puan/maç
Bolton Wanderers · genel10G 3B 7M33-29 · 1.65 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wrexham - Bolton Wanderers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wrexham - Bolton Wanderers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Wrexham - Bolton Wanderers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Wrexham - Bolton Wanderers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wrexham - Bolton Wanderers Form Durumu ve Maç Profili

Wrexham, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Bolton Wanderers maç başına 1.65 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wrexham için 63/100, Bolton Wanderers için 64/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+1 Bolton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.32Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.65Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.