Wrexham - Blackburn Rovers İstatistikleri ve Maç Analizi

Wrexham - Blackburn Rovers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Wrexham iç sahada maç başına 2.00 gol üretirken maç başına 1.40 gol yiyor. Blackburn Rovers ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.26 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 29 Aralık 2026 19:45
WrexhamGüç 63/100
VSSToK Cae Ras
Blackburn RoversGüç 45/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

38/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Wrexham - Blackburn Rovers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WrexhamGÜÇ PROFİLİBlackburn Rovers
63
Genel Güç
45
90
Hücum
84
49
Savunma
38
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Wrexham - Blackburn Rovers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Wrexham için gol beklentisi 2.10,Blackburn Rovers için 1.16 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.26 seviyesinde.

Wrexham gol profili2.10
Blackburn Rovers gol profili1.16
Toplam gol profili3.26
Güç farkı18

Wrexham İç Saha İstatistikleri

Wrexham · iç saha5G 3B 2M20-14 · 1.80 puan/maç
Wrexham · genel5G 7B 8M22-30 · 1.10 puan/maç

Blackburn Rovers Deplasman İstatistikleri

Blackburn Rovers · deplasman3G 3B 4M13-18 · 1.20 puan/maç
Blackburn Rovers · genel10G 4B 6M33-24 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Wrexham - Blackburn Rovers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3540 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Wrexham - Blackburn Rovers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Wrexham - Blackburn Rovers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6540 maç örneklem
2.5 ALT%3540 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Wrexham - Blackburn Rovers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Wrexham - Blackburn Rovers Form Durumu ve Maç Profili

Wrexham, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Blackburn Rovers maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Wrexham için 63/100, Blackburn Rovers için 45/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+18 WrexhamSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.26Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.