Swansea City - Queens Park Rangers İstatistikleri ve Maç Analizi

Swansea City - Queens Park Rangers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Swansea City iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 0.80 gol yiyor. Queens Park Rangers ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.62 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 29 Aralık 2026 19:45
Swansea CityGüç 70/100
VSSwansea.com Stadium
Queens Park RangersGüç 39/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

40/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Swansea City - Queens Park Rangers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Swansea CityGÜÇ PROFİLİQueens Park Rangers
70
Genel Güç
39
90
Hücum
69
66
Savunma
40
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Swansea City - Queens Park Rangers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Swansea City için gol beklentisi 2.07,Queens Park Rangers için 0.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.62 seviyesinde.

Swansea City gol profili2.07
Queens Park Rangers gol profili0.55
Toplam gol profili2.62
Güç farkı31

Swansea City İç Saha İstatistikleri

Swansea City · iç saha6G 2B 2M18-8 · 2.00 puan/maç
Swansea City · genel12G 4B 4M33-22 · 2.00 puan/maç

Queens Park Rangers Deplasman İstatistikleri

Queens Park Rangers · deplasman2G 4B 4M9-17 · 1.00 puan/maç
Queens Park Rangers · genel7G 5B 8M31-32 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Swansea City - Queens Park Rangers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Swansea City - Queens Park Rangers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%2540 maç örneklem
1X%7540 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Swansea City - Queens Park Rangers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8540 maç örneklem
1.5 ALT%1540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Swansea City - Queens Park Rangers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Swansea City - Queens Park Rangers Form Durumu ve Maç Profili

Swansea City, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Queens Park Rangers maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Swansea City için 70/100, Queens Park Rangers için 39/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 Swansea CitySaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.62Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.