Millwall - Portsmouth İstatistikleri ve Maç Analizi

Millwall - Portsmouth karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Millwall iç sahada maç başına 1.80 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Portsmouth ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.43 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 29 Aralık 2026 19:45
MillwallGüç 63/100
VSThe Den
PortsmouthGüç 49/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

37/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Millwall - Portsmouth Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MillwallGÜÇ PROFİLİPortsmouth
63
Genel Güç
49
90
Hücum
69
60
Savunma
60
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Millwall - Portsmouth Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Millwall için gol beklentisi 1.64,Portsmouth için 0.80 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.43 seviyesinde.

Millwall gol profili1.64
Portsmouth gol profili0.80
Toplam gol profili2.43
Güç farkı14

Millwall İç Saha İstatistikleri

Millwall · iç saha5G 2B 3M18-10 · 1.70 puan/maç
Millwall · genel7G 5B 8M26-22 · 1.30 puan/maç

Portsmouth Deplasman İstatistikleri

Portsmouth · deplasman3G 4B 3M9-10 · 1.30 puan/maç
Portsmouth · genel7G 7B 6M26-31 · 1.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Millwall - Portsmouth Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Millwall - Portsmouth Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Millwall - Portsmouth Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Millwall - Portsmouth Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Millwall - Portsmouth Form Durumu ve Maç Profili

Millwall, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Portsmouth maç başına 1.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Millwall için 63/100, Portsmouth için 49/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+14 MillwallSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.43Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.