Watford - Wolverhampton Wanderers İstatistikleri ve Maç Analizi

Watford - Wolverhampton Wanderers karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Watford iç sahada maç başına 1.00 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Wolverhampton Wanderers ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.68 gol beklentisi gösteriyor.

England · English League Championship · 29 Aralık 2026 19:45
WatfordGüç 36/100
VSVicarage Road
Wolverhampton WanderersGüç 61/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

39/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Watford - Wolverhampton Wanderers Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
WatfordGÜÇ PROFİLİWolverhampton Wanderers
36
Genel Güç
61
73
Hücum
84
30
Savunma
60
55
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Watford - Wolverhampton Wanderers Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Watford için gol beklentisi 0.75,Wolverhampton Wanderers için 1.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.68 seviyesinde.

Watford gol profili0.75
Wolverhampton Wanderers gol profili1.93
Toplam gol profili2.68
Güç farkı25

Watford İç Saha İstatistikleri

Watford · iç saha3G 1B 6M10-23 · 1.00 puan/maç
Watford · genel3G 3B 14M19-49 · 0.60 puan/maç

Wolverhampton Wanderers Deplasman İstatistikleri

Wolverhampton Wanderers · deplasman5G 3B 2M13-10 · 1.80 puan/maç
Wolverhampton Wanderers · genel10G 7B 3M31-17 · 1.85 puan/maç
FEM MARKET LAB

Watford - Wolverhampton Wanderers Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Watford - Wolverhampton Wanderers Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2840 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Watford - Wolverhampton Wanderers Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%240 maç örneklem
4.5 ALT%9840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Watford - Wolverhampton Wanderers Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Watford - Wolverhampton Wanderers Form Durumu ve Maç Profili

Watford, genel form profilinde maç başına 0.60 puan toplarken,Wolverhampton Wanderers maç başına 1.85 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Watford için 36/100, Wolverhampton Wanderers için 61/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 Wolverhampton WanderersSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.60 / 1.85Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.