Sturm Graz - TSV Hartberg İstatistikleri ve Maç Analizi

Sturm Graz - TSV Hartberg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sturm Graz iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. TSV Hartberg ise deplasmanda maç başına 2.00 gol atıp 1.30 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.26 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 27 Şubat 2027 16:00
Sturm GrazGüç 75/100
VSMerkur Arena Graz
TSV HartbergGüç 62/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sturm Graz - TSV Hartberg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sturm GrazGÜÇ PROFİLİTSV Hartberg
75
Genel Güç
62
90
Hücum
90
71
Savunma
52
70
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sturm Graz - TSV Hartberg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sturm Graz için gol beklentisi 1.93,TSV Hartberg için 1.34 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.26 seviyesinde.

Sturm Graz gol profili1.93
TSV Hartberg gol profili1.34
Toplam gol profili3.26
Güç farkı13

Sturm Graz İç Saha İstatistikleri

Sturm Graz · iç saha6G 3B 1M21-6 · 2.10 puan/maç
Sturm Graz · genel11G 5B 4M35-16 · 1.90 puan/maç

TSV Hartberg Deplasman İstatistikleri

TSV Hartberg · deplasman5G 2B 3M20-13 · 1.70 puan/maç
TSV Hartberg · genel9G 3B 8M32-29 · 1.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sturm Graz - TSV Hartberg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6040 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sturm Graz - TSV Hartberg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%4040 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Sturm Graz - TSV Hartberg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6240 maç örneklem
1.5 ALT%3840 maç örneklem
2.5 ÜST%4040 maç örneklem
2.5 ALT%6040 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%840 maç örneklem
4.5 ALT%9240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3840 maç örneklem
2-3 GOL%2840 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Sturm Graz - TSV Hartberg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sturm Graz - TSV Hartberg Form Durumu ve Maç Profili

Sturm Graz, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,TSV Hartberg maç başına 1.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sturm Graz için 75/100, TSV Hartberg için 62/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 Sturm GrazSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.26Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.