Rapid Vienna - Red Bull Salzburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rapid Vienna iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 0.40 gol yiyor. Red Bull Salzburg ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.68 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 20 Şubat 2027 16:00
Rapid ViennaGüç 90/100
VSAllianz Stadion Vienna
Red Bull SalzburgGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Rapid ViennaGÜÇ PROFİLİRed Bull Salzburg
90
Genel Güç
65
90
Hücum
90
77
Savunma
66
85
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rapid Vienna için gol beklentisi 2.72,Red Bull Salzburg için 0.96 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.68 seviyesinde.

Rapid Vienna gol profili2.72
Red Bull Salzburg gol profili0.96
Toplam gol profili3.68
Güç farkı25

Rapid Vienna İç Saha İstatistikleri

Rapid Vienna · iç saha9G 1B 0M35-4 · 2.80 puan/maç
Rapid Vienna · genel16G 2B 2M61-21 · 2.50 puan/maç

Red Bull Salzburg Deplasman İstatistikleri

Red Bull Salzburg · deplasman4G 6B 0M17-8 · 1.80 puan/maç
Red Bull Salzburg · genel14G 6B 0M50-12 · 2.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%4240 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5040 maç örneklem
X%1840 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%5040 maç örneklem

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%5840 maç örneklem
2.5 ALT%4240 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rapid Vienna - Red Bull Salzburg Form Durumu ve Maç Profili

Rapid Vienna, genel form profilinde maç başına 2.50 puan toplarken,Red Bull Salzburg maç başına 2.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rapid Vienna için 90/100, Red Bull Salzburg için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 Rapid ViennaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.68Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.50 / 2.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.