Sturm Graz - Rapid Vienna İstatistikleri ve Maç Analizi

Sturm Graz - Rapid Vienna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sturm Graz iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Rapid Vienna ise deplasmanda maç başına 2.30 gol atıp 1.50 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.53 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 13 Şubat 2027 16:00
Sturm GrazGüç 75/100
VSMerkur Arena Graz
Rapid ViennaGüç 72/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sturm Graz - Rapid Vienna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sturm GrazGÜÇ PROFİLİRapid Vienna
75
Genel Güç
72
90
Hücum
90
71
Savunma
46
70
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sturm Graz - Rapid Vienna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sturm Graz için gol beklentisi 1.90,Rapid Vienna için 1.62 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.53 seviyesinde.

Sturm Graz gol profili1.90
Rapid Vienna gol profili1.62
Toplam gol profili3.53
Güç farkı3

Sturm Graz İç Saha İstatistikleri

Sturm Graz · iç saha6G 3B 1M21-6 · 2.10 puan/maç
Sturm Graz · genel11G 5B 4M35-16 · 1.90 puan/maç

Rapid Vienna Deplasman İstatistikleri

Rapid Vienna · deplasman7G 1B 2M23-15 · 2.20 puan/maç
Rapid Vienna · genel16G 2B 2M61-21 · 2.50 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sturm Graz - Rapid Vienna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%6240 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%3840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sturm Graz - Rapid Vienna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Sturm Graz - Rapid Vienna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%4040 maç örneklem
3.5 ALT%6040 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%4040 maç örneklem

Sturm Graz - Rapid Vienna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6240 maç örneklem
KG YOK%3840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sturm Graz - Rapid Vienna Form Durumu ve Maç Profili

Sturm Graz, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Rapid Vienna maç başına 2.50 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sturm Graz için 75/100, Rapid Vienna için 72/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 Sturm GrazSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.53Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 2.50Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.