Austria Lustenau - Sturm Graz İstatistikleri ve Maç Analizi

Austria Lustenau - Sturm Graz karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Austria Lustenau iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Sturm Graz ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.70 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 6 Şubat 2027 16:00
Austria LustenauGüç 62/100
VSSun Minimeal Arena
Sturm GrazGüç 60/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Austria Lustenau - Sturm Graz Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Austria LustenauGÜÇ PROFİLİSturm Graz
62
Genel Güç
60
90
Hücum
88
54
Savunma
60
65
Form
65
GOL & MAÇ PROFİLİ

Austria Lustenau - Sturm Graz Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Austria Lustenau için gol beklentisi 1.39,Sturm Graz için 1.30 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.70 seviyesinde.

Austria Lustenau gol profili1.39
Sturm Graz gol profili1.30
Toplam gol profili2.70
Güç farkı2

Austria Lustenau İç Saha İstatistikleri

Austria Lustenau · iç saha5G 3B 2M16-12 · 1.80 puan/maç
Austria Lustenau · genel5G 5B 10M20-33 · 1.00 puan/maç

Sturm Graz Deplasman İstatistikleri

Sturm Graz · deplasman5G 2B 3M14-10 · 1.70 puan/maç
Sturm Graz · genel11G 5B 4M35-16 · 1.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Austria Lustenau - Sturm Graz Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Austria Lustenau - Sturm Graz Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3840 maç örneklem
1X%6240 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Austria Lustenau - Sturm Graz Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Austria Lustenau - Sturm Graz Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Austria Lustenau - Sturm Graz Form Durumu ve Maç Profili

Austria Lustenau, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Sturm Graz maç başına 1.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Austria Lustenau için 62/100, Sturm Graz için 60/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+2 Austria LustenauSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.70Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 1.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.