Austria Vienna - SCR Altach İstatistikleri ve Maç Analizi

Austria Vienna - SCR Altach karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Austria Vienna iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. SCR Altach ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.09 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 6 Şubat 2027 16:00
Austria ViennaGüç 49/100
VSGenerali Arena
SCR AltachGüç 25/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Austria Vienna - SCR Altach Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Austria ViennaGÜÇ PROFİLİSCR Altach
49
Genel Güç
25
77
Hücum
54
54
Savunma
40
60
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Austria Vienna - SCR Altach Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Austria Vienna için gol beklentisi 1.57,SCR Altach için 0.53 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.09 seviyesinde.

Austria Vienna gol profili1.57
SCR Altach gol profili0.53
Toplam gol profili2.09
Güç farkı24

Austria Vienna İç Saha İstatistikleri

Austria Vienna · iç saha4G 1B 5M11-12 · 1.30 puan/maç
Austria Vienna · genel6G 4B 10M24-30 · 1.10 puan/maç

SCR Altach Deplasman İstatistikleri

SCR Altach · deplasman1G 1B 8M5-17 · 0.40 puan/maç
SCR Altach · genel7G 1B 12M23-28 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Austria Vienna - SCR Altach Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Austria Vienna - SCR Altach Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Austria Vienna - SCR Altach Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4540 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Austria Vienna - SCR Altach Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Austria Vienna - SCR Altach Form Durumu ve Maç Profili

Austria Vienna, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,SCR Altach maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Austria Vienna için 49/100, SCR Altach için 25/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+24 Austria ViennaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.09Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.