Rapid Vienna - Austria Vienna İstatistikleri ve Maç Analizi

Rapid Vienna - Austria Vienna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Rapid Vienna iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 0.40 gol yiyor. Austria Vienna ise deplasmanda maç başına 1.50 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.90 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 30 Ocak 2027 16:00
Rapid ViennaGüç 90/100
VSAllianz Stadion Vienna
Austria ViennaGüç 47/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Rapid Vienna - Austria Vienna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Rapid ViennaGÜÇ PROFİLİAustria Vienna
90
Genel Güç
47
90
Hücum
90
77
Savunma
40
85
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Rapid Vienna - Austria Vienna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Rapid Vienna için gol beklentisi 3.25,Austria Vienna için 0.65 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.90 seviyesinde.

Rapid Vienna gol profili3.25
Austria Vienna gol profili0.65
Toplam gol profili3.90
Güç farkı43

Rapid Vienna İç Saha İstatistikleri

Rapid Vienna · iç saha9G 1B 0M35-4 · 2.80 puan/maç
Rapid Vienna · genel16G 2B 2M61-21 · 2.50 puan/maç

Austria Vienna Deplasman İstatistikleri

Austria Vienna · deplasman3G 3B 4M15-17 · 1.20 puan/maç
Austria Vienna · genel6G 4B 10M24-30 · 1.10 puan/maç
FEM MARKET LAB

Rapid Vienna - Austria Vienna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Rapid Vienna - Austria Vienna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%2840 maç örneklem
1X%7240 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Rapid Vienna - Austria Vienna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9040 maç örneklem
1.5 ALT%1040 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%2540 maç örneklem
4.5 ALT%7540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1040 maç örneklem
2-3 GOL%5540 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Rapid Vienna - Austria Vienna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Rapid Vienna - Austria Vienna Form Durumu ve Maç Profili

Rapid Vienna, genel form profilinde maç başına 2.50 puan toplarken,Austria Vienna maç başına 1.10 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Rapid Vienna için 90/100, Austria Vienna için 47/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+43 Rapid ViennaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.90Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.50 / 1.10Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.