SCR Altach - Austria Lustenau İstatistikleri ve Maç Analizi

SCR Altach - Austria Lustenau karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

SCR Altach iç sahada maç başına 1.90 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Austria Lustenau ise deplasmanda maç başına 1.10 gol atıp 2.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.04 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 30 Ocak 2027 16:00
SCR AltachGüç 66/100
VSCashpoint-Arena
Austria LustenauGüç 29/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

48/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

SCR Altach - Austria Lustenau Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
SCR AltachGÜÇ PROFİLİAustria Lustenau
66
Genel Güç
29
90
Hücum
77
57
Savunma
32
70
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

SCR Altach - Austria Lustenau Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre SCR Altach için gol beklentisi 2.31,Austria Lustenau için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.04 seviyesinde.

SCR Altach gol profili2.31
Austria Lustenau gol profili0.73
Toplam gol profili3.04
Güç farkı37

SCR Altach İç Saha İstatistikleri

SCR Altach · iç saha6G 1B 3M19-11 · 1.90 puan/maç
SCR Altach · genel7G 1B 12M23-28 · 1.10 puan/maç

Austria Lustenau Deplasman İstatistikleri

Austria Lustenau · deplasman1G 2B 7M11-20 · 0.50 puan/maç
Austria Lustenau · genel5G 5B 10M20-33 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

SCR Altach - Austria Lustenau Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6335 maçlık örneklem
KG VAR%6635 maçlık örneklem
2.5 ALT%3735 maçlık örneklem
KG YOK%3435 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3435 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2035 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4635 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2935 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

SCR Altach - Austria Lustenau Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5735 maç örneklem
X%1435 maç örneklem
2%2935 maç örneklem
1X%7135 maç örneklem
X2%4335 maç örneklem

SCR Altach - Austria Lustenau Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7735 maç örneklem
1.5 ALT%2335 maç örneklem
2.5 ÜST%6335 maç örneklem
2.5 ALT%3735 maç örneklem
3.5 ÜST%3435 maç örneklem
3.5 ALT%6635 maç örneklem
4.5 ÜST%2035 maç örneklem
4.5 ALT%8035 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2335 maç örneklem
2-3 GOL%4335 maç örneklem
4+ GOL%3435 maç örneklem

SCR Altach - Austria Lustenau Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%6635 maç örneklem
KG YOK%3435 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8935 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4635 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2335 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7135 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2935 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1735 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

SCR Altach - Austria Lustenau Form Durumu ve Maç Profili

SCR Altach, genel form profilinde maç başına 1.10 puan toplarken,Austria Lustenau maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri SCR Altach için 66/100, Austria Lustenau için 29/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+37 SCR AltachSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.04Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.10 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.