Austria Lustenau - Red Bull Salzburg İstatistikleri ve Maç Analizi

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Austria Lustenau iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.20 gol yiyor. Red Bull Salzburg ise deplasmanda maç başına 1.70 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.81 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 23 Ocak 2027 16:00
Austria LustenauGüç 62/100
VSSun Minimeal Arena
Red Bull SalzburgGüç 65/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

42/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Austria LustenauGÜÇ PROFİLİRed Bull Salzburg
62
Genel Güç
65
90
Hücum
90
54
Savunma
66
65
Form
60
GOL & MAÇ PROFİLİ

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Austria Lustenau için gol beklentisi 1.27,Red Bull Salzburg için 1.54 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.81 seviyesinde.

Austria Lustenau gol profili1.27
Red Bull Salzburg gol profili1.54
Toplam gol profili2.81
Güç farkı3

Austria Lustenau İç Saha İstatistikleri

Austria Lustenau · iç saha5G 3B 2M16-12 · 1.80 puan/maç
Austria Lustenau · genel5G 5B 10M20-33 · 1.00 puan/maç

Red Bull Salzburg Deplasman İstatistikleri

Red Bull Salzburg · deplasman4G 6B 0M17-8 · 1.80 puan/maç
Red Bull Salzburg · genel14G 6B 0M50-12 · 2.40 puan/maç
FEM MARKET LAB

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4040 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%3540 maç örneklem
1X%6540 maç örneklem
X2%6040 maç örneklem

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8040 maç örneklem
1.5 ALT%2040 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2040 maç örneklem
2-3 GOL%4840 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Austria Lustenau - Red Bull Salzburg Form Durumu ve Maç Profili

Austria Lustenau, genel form profilinde maç başına 1.00 puan toplarken,Red Bull Salzburg maç başına 2.40 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Austria Lustenau için 62/100, Red Bull Salzburg için 65/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+3 Red Bull SalzburgSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.81Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.00 / 2.40Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.