Sturm Graz - Wolfsberger AC İstatistikleri ve Maç Analizi

Sturm Graz - Wolfsberger AC karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Sturm Graz iç sahada maç başına 2.10 gol üretirken maç başına 0.60 gol yiyor. Wolfsberger AC ise deplasmanda maç başına 1.40 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.04 gol beklentisi gösteriyor.

Austria · Austrian Bundesliga · 23 Ocak 2027 16:00
Sturm GrazGüç 75/100
VSMerkur Arena Graz
Wolfsberger ACGüç 37/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

49/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Sturm Graz - Wolfsberger AC Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
Sturm GrazGÜÇ PROFİLİWolfsberger AC
75
Genel Güç
37
90
Hücum
88
71
Savunma
40
70
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Sturm Graz - Wolfsberger AC Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Sturm Graz için gol beklentisi 2.33,Wolfsberger AC için 0.72 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.04 seviyesinde.

Sturm Graz gol profili2.33
Wolfsberger AC gol profili0.72
Toplam gol profili3.04
Güç farkı38

Sturm Graz İç Saha İstatistikleri

Sturm Graz · iç saha6G 3B 1M21-6 · 2.10 puan/maç
Sturm Graz · genel11G 5B 4M35-16 · 1.90 puan/maç

Wolfsberger AC Deplasman İstatistikleri

Wolfsberger AC · deplasman2G 1B 7M14-17 · 0.70 puan/maç
Wolfsberger AC · genel5G 5B 10M32-34 · 1.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Sturm Graz - Wolfsberger AC Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Sturm Graz - Wolfsberger AC Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%6040 maç örneklem
X%2240 maç örneklem
2%1840 maç örneklem
1X%8240 maç örneklem
X2%4040 maç örneklem

Sturm Graz - Wolfsberger AC Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Sturm Graz - Wolfsberger AC Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Sturm Graz - Wolfsberger AC Form Durumu ve Maç Profili

Sturm Graz, genel form profilinde maç başına 1.90 puan toplarken,Wolfsberger AC maç başına 1.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Sturm Graz için 75/100, Wolfsberger AC için 37/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+38 Sturm GrazSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.04Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.90 / 1.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.