Frosinone - Roma İstatistikleri ve Maç Analizi

Frosinone - Roma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Frosinone iç sahada maç başına 3.50 gol üretirken maç başına 1.25 gol yiyor. Roma ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 4.54 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 25 Nisan 2027 16:30
FrosinoneGüç 90/100
VSStadio Benito Stirpe
RomaGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Frosinone - Roma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
FrosinoneGÜÇ PROFİLİRoma
90
Genel Güç
70
90
Hücum
90
53
Savunma
49
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Frosinone - Roma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Frosinone için gol beklentisi 2.90,Roma için 1.64 ve karşılaşmanın toplam gol profili4.54 seviyesinde.

Frosinone gol profili2.90
Roma gol profili1.64
Toplam gol profili4.54
Güç farkı20

Frosinone İç Saha İstatistikleri

Frosinone · iç saha4G 0B 0M14-5 · 3.00 puan/maç
Frosinone · genel4G 2B 1M19-13 · 2.00 puan/maç

Roma Deplasman İstatistikleri

Roma · deplasman6G 3B 1M22-14 · 2.10 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Frosinone - Roma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6224 maçlık örneklem
KG VAR%7124 maçlık örneklem
2.5 ALT%3824 maçlık örneklem
KG YOK%2924 maçlık örneklem
3.5 ÜST%4624 maçlık örneklem
4.5 ÜST%4224 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6724 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5824 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Frosinone - Roma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4624 maç örneklem
X%2124 maç örneklem
2%3324 maç örneklem
1X%6724 maç örneklem
X2%5424 maç örneklem

Frosinone - Roma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9624 maç örneklem
1.5 ALT%424 maç örneklem
2.5 ÜST%6224 maç örneklem
2.5 ALT%3824 maç örneklem
3.5 ÜST%4624 maç örneklem
3.5 ALT%5424 maç örneklem
4.5 ÜST%4224 maç örneklem
4.5 ALT%5824 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%424 maç örneklem
2-3 GOL%5024 maç örneklem
4+ GOL%4624 maç örneklem

Frosinone - Roma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%7124 maç örneklem
KG YOK%2924 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7524 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6724 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2924 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%9224 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5824 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1724 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Frosinone - Roma Form Durumu ve Maç Profili

Frosinone, genel form profilinde maç başına 2.00 puan toplarken,Roma maç başına 2.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Frosinone için 90/100, Roma için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+20 FrosinoneSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili4.54Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.00 / 2.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.