Como - Frosinone İstatistikleri ve Maç Analizi

Como - Frosinone karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Como iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Frosinone ise deplasmanda maç başına 1.67 gol atıp 2.67 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.42 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 18 Nisan 2027 16:30
ComoGüç 63/100
VSStadio Giuseppe Sinigaglia
FrosinoneGüç 32/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

47/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Como - Frosinone Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ComoGÜÇ PROFİLİFrosinone
63
Genel Güç
32
90
Hücum
90
60
Savunma
30
65
Form
40
GOL & MAÇ PROFİLİ

Como - Frosinone Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Como için gol beklentisi 2.32,Frosinone için 1.11 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.42 seviyesinde.

Como gol profili2.32
Frosinone gol profili1.11
Toplam gol profili3.42
Güç farkı31

Como İç Saha İstatistikleri

Como · iç saha5G 3B 2M16-10 · 1.80 puan/maç
Como · genel14G 3B 3M36-13 · 2.25 puan/maç

Frosinone Deplasman İstatistikleri

Frosinone · deplasman0G 2B 1M5-8 · 0.67 puan/maç
Frosinone · genel4G 2B 1M19-13 · 2.00 puan/maç
FEM MARKET LAB

Como - Frosinone Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6123 maçlık örneklem
KG VAR%5223 maçlık örneklem
2.5 ALT%3923 maçlık örneklem
KG YOK%4823 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3523 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2623 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5723 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2223 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Como - Frosinone Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5223 maç örneklem
X%3023 maç örneklem
2%1723 maç örneklem
1X%8323 maç örneklem
X2%4823 maç örneklem

Como - Frosinone Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7023 maç örneklem
1.5 ALT%3023 maç örneklem
2.5 ÜST%6123 maç örneklem
2.5 ALT%3923 maç örneklem
3.5 ÜST%3523 maç örneklem
3.5 ALT%6523 maç örneklem
4.5 ÜST%2623 maç örneklem
4.5 ALT%7423 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3023 maç örneklem
2-3 GOL%3523 maç örneklem
4+ GOL%3523 maç örneklem

Como - Frosinone Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5223 maç örneklem
KG YOK%4823 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7823 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5723 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3923 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5223 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2223 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1323 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Como - Frosinone Form Durumu ve Maç Profili

Como, genel form profilinde maç başına 2.25 puan toplarken,Frosinone maç başına 2.00 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Como için 63/100, Frosinone için 32/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+31 ComoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.42Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.25 / 2.00Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.