Torino - Genoa İstatistikleri ve Maç Analizi

Torino - Genoa karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Torino iç sahada maç başına 1.50 gol üretirken maç başına 1.50 gol yiyor. Genoa ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 0.80 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.11 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 18 Nisan 2027 16:30
TorinoGüç 57/100
VSStadio Olimpico Grande Torino
GenoaGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Torino - Genoa Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
TorinoGÜÇ PROFİLİGenoa
57
Genel Güç
42
90
Hücum
54
46
Savunma
66
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Torino - Genoa Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Torino için gol beklentisi 1.38,Genoa için 0.73 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.11 seviyesinde.

Torino gol profili1.38
Genoa gol profili0.73
Toplam gol profili2.11
Güç farkı15

Torino İç Saha İstatistikleri

Torino · iç saha5G 2B 3M15-15 · 1.70 puan/maç
Torino · genel7G 6B 7M27-29 · 1.35 puan/maç

Genoa Deplasman İstatistikleri

Genoa · deplasman2G 4B 4M5-8 · 1.00 puan/maç
Genoa · genel4G 6B 10M14-24 · 0.90 puan/maç
FEM MARKET LAB

Torino - Genoa Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%5040 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Torino - Genoa Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2240 maç örneklem
1X%7840 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Torino - Genoa Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5040 maç örneklem
2.5 ALT%5040 maç örneklem
3.5 ÜST%2540 maç örneklem
3.5 ALT%7540 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%2540 maç örneklem

Torino - Genoa Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Torino - Genoa Form Durumu ve Maç Profili

Torino, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Genoa maç başına 0.90 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Torino için 57/100, Genoa için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 TorinoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.11Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 0.90Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.