Udinese - Monza İstatistikleri ve Maç Analizi

Udinese - Monza karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Udinese iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Monza ise deplasmanda maç başına 1.30 gol atıp 1.70 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.66 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 11 Nisan 2027 16:30
UdineseGüç 34/100
VSBluenergy Stadium
MonzaGüç 42/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

43/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Udinese - Monza Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UdineseGÜÇ PROFİLİMonza
34
Genel Güç
42
69
Hücum
84
40
Savunma
40
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Udinese - Monza Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Udinese için gol beklentisi 1.12,Monza için 1.53 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.66 seviyesinde.

Udinese gol profili1.12
Monza gol profili1.53
Toplam gol profili2.66
Güç farkı8

Udinese İç Saha İstatistikleri

Udinese · iç saha2G 1B 7M9-17 · 0.70 puan/maç
Udinese · genel4G 3B 13M20-32 · 0.75 puan/maç

Monza Deplasman İstatistikleri

Monza · deplasman3G 1B 6M13-17 · 1.00 puan/maç
Monza · genel8G 2B 10M32-37 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Udinese - Monza Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5240 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Udinese - Monza Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4840 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5240 maç örneklem

Udinese - Monza Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%4840 maç örneklem
2.5 ALT%5240 maç örneklem
3.5 ÜST%2040 maç örneklem
3.5 ALT%8040 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%2040 maç örneklem

Udinese - Monza Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%540 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Udinese - Monza Form Durumu ve Maç Profili

Udinese, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Monza maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Udinese için 34/100, Monza için 42/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+8 MonzaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.66Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.