Roma - Bologna İstatistikleri ve Maç Analizi

Roma - Bologna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Roma iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Bologna ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.40 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 4 Nisan 2027 16:30
RomaGüç 82/100
VSStadio Olimpico
BolognaGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Roma - Bologna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RomaGÜÇ PROFİLİBologna
82
Genel Güç
67
90
Hücum
90
63
Savunma
54
75
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Roma - Bologna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Roma için gol beklentisi 2.22,Bologna için 1.18 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.40 seviyesinde.

Roma gol profili2.22
Bologna gol profili1.18
Toplam gol profili3.40
Güç farkı15

Roma İç Saha İstatistikleri

Roma · iç saha7G 3B 0M26-9 · 2.40 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç

Bologna Deplasman İstatistikleri

Bologna · deplasman7G 0B 3M16-12 · 2.10 puan/maç
Bologna · genel9G 7B 4M31-28 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Roma - Bologna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%4240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%5840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Roma - Bologna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%4240 maç örneklem
X%1540 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%5840 maç örneklem

Roma - Bologna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7540 maç örneklem
1.5 ALT%2540 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2240 maç örneklem
4.5 ALT%7840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2540 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Roma - Bologna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4240 maç örneklem
KG YOK%5840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6240 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%2040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Roma - Bologna Form Durumu ve Maç Profili

Roma, genel form profilinde maç başına 2.35 puan toplarken,Bologna maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Roma için 82/100, Bologna için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+15 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.40Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.35 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.