Monza - Bologna İstatistikleri ve Maç Analizi

Monza - Bologna karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Monza iç sahada maç başına 1.70 gol üretirken maç başına 2.30 gol yiyor. Bologna ise deplasmanda maç başına 1.60 gol atıp 1.20 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.38 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Mart 2027 17:30
MonzaGüç 46/100
VSU-Power Stadium
BolognaGüç 67/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Monza - Bologna Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
MonzaGÜÇ PROFİLİBologna
46
Genel Güç
67
90
Hücum
90
30
Savunma
54
60
Form
75
GOL & MAÇ PROFİLİ

Monza - Bologna Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Monza için gol beklentisi 1.30,Bologna için 2.08 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.38 seviyesinde.

Monza gol profili1.30
Bologna gol profili2.08
Toplam gol profili3.38
Güç farkı21

Monza İç Saha İstatistikleri

Monza · iç saha4G 1B 5M17-23 · 1.30 puan/maç
Monza · genel8G 2B 10M32-37 · 1.30 puan/maç

Bologna Deplasman İstatistikleri

Bologna · deplasman7G 0B 3M16-12 · 2.10 puan/maç
Bologna · genel9G 7B 4M31-28 · 1.70 puan/maç
FEM MARKET LAB

Monza - Bologna Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%4840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%5240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Monza - Bologna Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%2040 maç örneklem
X%1040 maç örneklem
2%7040 maç örneklem
1X%3040 maç örneklem
X2%8040 maç örneklem

Monza - Bologna Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%3840 maç örneklem
3.5 ALT%6240 maç örneklem
4.5 ÜST%1540 maç örneklem
4.5 ALT%8540 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%3540 maç örneklem
4+ GOL%3840 maç örneklem

Monza - Bologna Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4840 maç örneklem
KG YOK%5240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%3040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Monza - Bologna Form Durumu ve Maç Profili

Monza, genel form profilinde maç başına 1.30 puan toplarken,Bologna maç başına 1.70 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Monza için 46/100, Bologna için 67/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 BolognaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.38Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.30 / 1.70Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.