Parma - Lazio İstatistikleri ve Maç Analizi

Parma - Lazio karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Parma iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.10 gol yiyor. Lazio ise deplasmanda maç başına 2.10 gol atıp 0.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.74 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Mart 2027 17:30
ParmaGüç 57/100
VSStadio Ennio Tardini
LazioGüç 78/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

45/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Parma - Lazio Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ParmaGÜÇ PROFİLİLazio
57
Genel Güç
78
77
Hücum
90
57
Savunma
63
65
Form
80
GOL & MAÇ PROFİLİ

Parma - Lazio Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Parma için gol beklentisi 0.81,Lazio için 1.93 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.74 seviyesinde.

Parma gol profili0.81
Lazio gol profili1.93
Toplam gol profili2.74
Güç farkı21

Parma İç Saha İstatistikleri

Parma · iç saha5G 2B 3M11-11 · 1.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç

Lazio Deplasman İstatistikleri

Lazio · deplasman8G 0B 2M21-9 · 2.40 puan/maç
Lazio · genel12G 3B 5M42-29 · 1.95 puan/maç
FEM MARKET LAB

Parma - Lazio Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%3840 maçlık örneklem
KG VAR%4540 maçlık örneklem
2.5 ALT%6240 maçlık örneklem
KG YOK%5540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Parma - Lazio Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3240 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6840 maç örneklem

Parma - Lazio Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7840 maç örneklem
1.5 ALT%2240 maç örneklem
2.5 ÜST%3840 maç örneklem
2.5 ALT%6240 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2240 maç örneklem
2-3 GOL%6040 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Parma - Lazio Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%4540 maç örneklem
KG YOK%5540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Parma - Lazio Form Durumu ve Maç Profili

Parma, genel form profilinde maç başına 1.20 puan toplarken,Lazio maç başına 1.95 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Parma için 57/100, Lazio için 78/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+21 LazioSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.74Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.20 / 1.95Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.