Udinese - Torino İstatistikleri ve Maç Analizi

Udinese - Torino karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Udinese iç sahada maç başına 0.90 gol üretirken maç başına 1.70 gol yiyor. Torino ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.14 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Mart 2027 17:30
UdineseGüç 34/100
VSBluenergy Stadium
TorinoGüç 47/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Udinese - Torino Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
UdineseGÜÇ PROFİLİTorino
34
Genel Güç
47
69
Hücum
69
40
Savunma
60
50
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Udinese - Torino Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Udinese için gol beklentisi 0.81,Torino için 1.33 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.14 seviyesinde.

Udinese gol profili0.81
Torino gol profili1.33
Toplam gol profili2.14
Güç farkı13

Udinese İç Saha İstatistikleri

Udinese · iç saha2G 1B 7M9-17 · 0.70 puan/maç
Udinese · genel4G 3B 13M20-32 · 0.75 puan/maç

Torino Deplasman İstatistikleri

Torino · deplasman3G 3B 4M9-10 · 1.20 puan/maç
Torino · genel7G 6B 7M27-29 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Udinese - Torino Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5240 maçlık örneklem
KG VAR%3840 maçlık örneklem
2.5 ALT%4840 maçlık örneklem
KG YOK%6240 maçlık örneklem
3.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Udinese - Torino Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%2040 maç örneklem
2%4240 maç örneklem
1X%5840 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Udinese - Torino Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6840 maç örneklem
1.5 ALT%3240 maç örneklem
2.5 ÜST%5240 maç örneklem
2.5 ALT%4840 maç örneklem
3.5 ÜST%1840 maç örneklem
3.5 ALT%8240 maç örneklem
4.5 ÜST%1040 maç örneklem
4.5 ALT%9040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%3240 maç örneklem
2-3 GOL%5040 maç örneklem
4+ GOL%1840 maç örneklem

Udinese - Torino Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3840 maç örneklem
KG YOK%6240 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%6840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3240 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Udinese - Torino Form Durumu ve Maç Profili

Udinese, genel form profilinde maç başına 0.75 puan toplarken,Torino maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Udinese için 34/100, Torino için 47/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+13 TorinoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.14Toplam xG-benzeri beklenti
Form0.75 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.