Juventus - Roma İstatistikleri ve Maç Analizi

Juventus - Roma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Juventus iç sahada maç başına 1.10 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Roma ise deplasmanda maç başına 2.20 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.96 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 7 Mart 2027 17:30
JuventusGüç 54/100
VSAllianz Stadium Turin
RomaGüç 70/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Juventus - Roma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
JuventusGÜÇ PROFİLİRoma
54
Genel Güç
70
77
Hücum
90
60
Savunma
49
60
Form
70
GOL & MAÇ PROFİLİ

Juventus - Roma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Juventus için gol beklentisi 1.05,Roma için 1.90 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.96 seviyesinde.

Juventus gol profili1.05
Roma gol profili1.90
Toplam gol profili2.96
Güç farkı16

Juventus İç Saha İstatistikleri

Juventus · iç saha4G 3B 3M11-10 · 1.50 puan/maç
Juventus · genel6G 9B 5M19-20 · 1.35 puan/maç

Roma Deplasman İstatistikleri

Roma · deplasman6G 3B 1M22-14 · 2.10 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Juventus - Roma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4540 maçlık örneklem
KG VAR%5540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5540 maçlık örneklem
KG YOK%4540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Juventus - Roma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%3840 maç örneklem
X%3040 maç örneklem
2%3240 maç örneklem
1X%6840 maç örneklem
X2%6240 maç örneklem

Juventus - Roma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%9840 maç örneklem
1.5 ALT%240 maç örneklem
2.5 ÜST%4540 maç örneklem
2.5 ALT%5540 maç örneklem
3.5 ÜST%3240 maç örneklem
3.5 ALT%6840 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%240 maç örneklem
2-3 GOL%6540 maç örneklem
4+ GOL%3240 maç örneklem

Juventus - Roma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5540 maç örneklem
KG YOK%4540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%5540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%1840 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%8040 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%5040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Juventus - Roma Form Durumu ve Maç Profili

Juventus, genel form profilinde maç başına 1.35 puan toplarken,Roma maç başına 2.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Juventus için 54/100, Roma için 70/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.96Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.35 / 2.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.