Napoli - Parma İstatistikleri ve Maç Analizi

Napoli - Parma karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Napoli iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.30 gol yiyor. Parma ise deplasmanda maç başına 0.50 gol atıp 1.40 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.33 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 7 Mart 2027 17:30
NapoliGüç 58/100
VSStadio Diego Armando Maradona
ParmaGüç 33/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

46/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Napoli - Parma Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
NapoliGÜÇ PROFİLİParma
58
Genel Güç
33
90
Hücum
54
52
Savunma
49
65
Form
50
GOL & MAÇ PROFİLİ

Napoli - Parma Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Napoli için gol beklentisi 1.77,Parma için 0.55 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.33 seviyesinde.

Napoli gol profili1.77
Parma gol profili0.55
Toplam gol profili2.33
Güç farkı25

Napoli İç Saha İstatistikleri

Napoli · iç saha5G 1B 4M16-13 · 1.60 puan/maç
Napoli · genel10G 4B 6M37-19 · 1.70 puan/maç

Parma Deplasman İstatistikleri

Parma · deplasman2G 1B 7M5-14 · 0.70 puan/maç
Parma · genel7G 3B 10M16-25 · 1.20 puan/maç
FEM MARKET LAB

Napoli - Parma Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%4240 maçlık örneklem
KG VAR%3540 maçlık örneklem
2.5 ALT%5840 maçlık örneklem
KG YOK%6540 maçlık örneklem
3.5 ÜST%2240 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1240 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Napoli - Parma Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5840 maç örneklem
X%1240 maç örneklem
2%3040 maç örneklem
1X%7040 maç örneklem
X2%4240 maç örneklem

Napoli - Parma Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%6040 maç örneklem
1.5 ALT%4040 maç örneklem
2.5 ÜST%4240 maç örneklem
2.5 ALT%5840 maç örneklem
3.5 ÜST%2240 maç örneklem
3.5 ALT%7840 maç örneklem
4.5 ÜST%1240 maç örneklem
4.5 ALT%8840 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%4040 maç örneklem
2-3 GOL%3840 maç örneklem
4+ GOL%2240 maç örneklem

Napoli - Parma Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%3540 maç örneklem
KG YOK%6540 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%4840 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%2040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%1540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1040 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Napoli - Parma Form Durumu ve Maç Profili

Napoli, genel form profilinde maç başına 1.70 puan toplarken,Parma maç başına 1.20 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Napoli için 58/100, Parma için 33/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+25 NapoliSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.33Toplam xG-benzeri beklenti
Form1.70 / 1.20Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.