Roma - Venezia İstatistikleri ve Maç Analizi

Roma - Venezia karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Roma iç sahada maç başına 2.60 gol üretirken maç başına 0.90 gol yiyor. Venezia ise deplasmanda maç başına 1.20 gol atıp 1.90 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 3.42 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 28 Şubat 2027 17:30
RomaGüç 82/100
VSStadio Olimpico
VeneziaGüç 34/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

50/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Roma - Venezia Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
RomaGÜÇ PROFİLİVenezia
82
Genel Güç
34
90
Hücum
81
63
Savunma
35
75
Form
45
GOL & MAÇ PROFİLİ

Roma - Venezia Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Roma için gol beklentisi 2.81,Venezia için 0.61 ve karşılaşmanın toplam gol profili3.42 seviyesinde.

Roma gol profili2.81
Venezia gol profili0.61
Toplam gol profili3.42
Güç farkı48

Roma İç Saha İstatistikleri

Roma · iç saha7G 3B 0M26-9 · 2.40 puan/maç
Roma · genel14G 5B 1M49-22 · 2.35 puan/maç

Venezia Deplasman İstatistikleri

Venezia · deplasman1G 4B 5M12-19 · 0.70 puan/maç
Venezia · genel8G 2B 10M36-34 · 1.30 puan/maç
FEM MARKET LAB

Roma - Venezia Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%5540 maçlık örneklem
KG VAR%5240 maçlık örneklem
2.5 ALT%4540 maçlık örneklem
KG YOK%4840 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3540 maçlık örneklem
4.5 ÜST%1840 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Roma - Venezia Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5240 maç örneklem
X%4240 maç örneklem
2%540 maç örneklem
1X%9540 maç örneklem
X2%4840 maç örneklem

Roma - Venezia Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%8840 maç örneklem
1.5 ALT%1240 maç örneklem
2.5 ÜST%5540 maç örneklem
2.5 ALT%4540 maç örneklem
3.5 ÜST%3540 maç örneklem
3.5 ALT%6540 maç örneklem
4.5 ÜST%1840 maç örneklem
4.5 ALT%8240 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%1240 maç örneklem
2-3 GOL%5240 maç örneklem
4+ GOL%3540 maç örneklem

Roma - Venezia Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5240 maç örneklem
KG YOK%4840 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%9240 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6540 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%4040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5540 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%1240 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Roma - Venezia Form Durumu ve Maç Profili

Roma, genel form profilinde maç başına 2.35 puan toplarken,Venezia maç başına 1.30 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Roma için 82/100, Venezia için 34/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+48 RomaSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili3.42Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.35 / 1.30Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.