Como - Torino İstatistikleri ve Maç Analizi

Como - Torino karşılaşmasının güncel takım formu, iç saha ve deplasman performansı, gol istatistikleri, güç karşılaştırması ve FEM maç analizini inceleyin.

Como iç sahada maç başına 1.60 gol üretirken maç başına 1.00 gol yiyor. Torino ise deplasmanda maç başına 0.90 gol atıp 1.00 gol yiyor. FEM gol profili bu karşılaşma için toplam 2.31 gol beklentisi gösteriyor.

Italy · Italian Serie A · 21 Şubat 2027 17:30
ComoGüç 63/100
VSStadio Giuseppe Sinigaglia
TorinoGüç 47/100
Maç IntelligenceFormGol ProfiliMarketlerSon Maçlar
FEM MATCH INTELLIGENCE

Maçın Hikâyesi

—/100

Bu maçın detaylı FEM analizi hazır.

🔒Detaylı FEM analizi VIP'e özelMaç senaryosu, FEM yorumu, risk notları ve tüm market sinyallerini aç.Giriş Yap / VIP Ol →
FEM AI · V11.6

FEM AI Derin Analiz

44/100
✨FEM AI Derin Analiz VIP'e özelTaktik eşleşme, karşı tez, momentum, consensus ve araştırma katmanını aç.Giriş Yap / VIP Ol →

Como - Torino Güç Karşılaştırması

SAHA PROFİLİ
ComoGÜÇ PROFİLİTorino
63
Genel Güç
47
90
Hücum
69
60
Savunma
60
65
Form
55
GOL & MAÇ PROFİLİ

Como - Torino Gol İstatistikleri

FEM veri modeline göre Como için gol beklentisi 1.53,Torino için 0.78 ve karşılaşmanın toplam gol profili2.31 seviyesinde.

Como gol profili1.53
Torino gol profili0.78
Toplam gol profili2.31
Güç farkı16

Como İç Saha İstatistikleri

Como · iç saha5G 3B 2M16-10 · 1.80 puan/maç
Como · genel14G 3B 3M36-13 · 2.25 puan/maç

Torino Deplasman İstatistikleri

Torino · deplasman3G 3B 4M9-10 · 1.20 puan/maç
Torino · genel7G 6B 7M27-29 · 1.35 puan/maç
FEM MARKET LAB

Como - Torino Gol ve Market Profili

2.5 · KG · 3.5 · 4.5 · TAKIM GOLÜ

Bunlar bahis garantisi değil; iki takımın ilgili iç/dış saha geçmişinde marketin gerçekleşme oranıdır. Düşük bilgi değerli çizgiler ana sinyal olarak öne çıkarılmaz.

2.5 ÜST%6240 maçlık örneklem
KG VAR%5040 maçlık örneklem
2.5 ALT%3840 maçlık örneklem
KG YOK%5040 maçlık örneklem
3.5 ÜST%3040 maçlık örneklem
4.5 ÜST%2040 maçlık örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maçlık örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maçlık örneklem
GERÇEKLEŞME ORANLARI

Como - Torino Market İstatistikleri

SON İÇ/DIŞ SAHA ÖRNEKLEMİ

Maç Sonucu / Çifte Şans Profili

1%5540 maç örneklem
X%2540 maç örneklem
2%2040 maç örneklem
1X%8040 maç örneklem
X2%4540 maç örneklem

Como - Torino Toplam Gol İstatistikleri

1.5 ÜST%7240 maç örneklem
1.5 ALT%2840 maç örneklem
2.5 ÜST%6240 maç örneklem
2.5 ALT%3840 maç örneklem
3.5 ÜST%3040 maç örneklem
3.5 ALT%7040 maç örneklem
4.5 ÜST%2040 maç örneklem
4.5 ALT%8040 maç örneklem

Toplam Gol Bantları

0-1 GOL%2840 maç örneklem
2-3 GOL%4240 maç örneklem
4+ GOL%3040 maç örneklem

Como - Torino Karşılıklı Gol İstatistikleri

KG VAR%5040 maç örneklem
KG YOK%5040 maç örneklem

Takım Gol Çizgileri

EV 0.5 ÜST%7540 maç örneklem
EV 1.5 ÜST%6040 maç örneklem
EV 2.5 ÜST%3040 maç örneklem
DEP 0.5 ÜST%5840 maç örneklem
DEP 1.5 ÜST%2540 maç örneklem
DEP 2.5 ÜST%840 maç örneklem

FEM Market Sinyalleri

MODEL GÜVENİ · İSTATİSTİK DEĞİL
2.5 ÜST · güven --/100KG VAR · güven --/1003.5 ÜST · güven --/100
🔒FEM market sinyalleri kilitliVIP ile aç →
MAÇ ÖNCESİ VERİ ÖZETİ

Como - Torino Form Durumu ve Maç Profili

Como, genel form profilinde maç başına 2.25 puan toplarken,Torino maç başına 1.35 puan ortalamasına sahip. Saha bazlı FEM güç değerleri Como için 63/100, Torino için 47/100.

Bu sayfadaki maç analizi; son maç performansı, iç saha ve deplasman verileri, gol eğilimleri, karşılıklı gol istatistikleri, ilk yarı verileri ve FEM güç modelini birlikte gösterir. İstatistikler kesin maç sonucu veya bahis garantisi değildir.

KENDİ ANALİZİNİ YAP

Veriyi oku, kendi maç hikâyeni kur

Telegram'da Paylaş →

FEM'in yorumundan bağımsız düşünmek için aşağıdaki dört çekirdek göstergeyi birlikte değerlendir.

Güç farkı+16 ComoSaha bazlı FEM güç profili
Gol profili2.31Toplam xG-benzeri beklenti
Form2.25 / 1.35Genel puan / maç
Market sinyaliNötrGüçlü tekil sinyal yok
Sen ne düşünüyorsun?Tempo, skor senaryosu, ilk gol ve risk faktörlerini kendi yorumunla birleştir; sonra toplulukta tartış.